FOR KIDS - o akci


FOR KIDS, největší veletrh hraček, her a potřeb pro děti, se uskuteční ve dnech 20. – 22. října 2023 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Veletrh proběhne v souběhu s prodejní výstavou modelářské a kreativní tvorby FOR MODEL & CREATIVE, veletrhem interaktivní zábavy a videoher FOR GAMES a s veletrhem kosmetiky, kadeřnictví, nehtového designu a péče o nohy FOR BEAUTY.

Do veletrhu se sloučily nomenklatury všech „dětských“ veletrhů, tj. FOR BABIES, FOR TOYS a FOR KIDS a nově se bude konat 2x ročně – na jaře a na podzim.

Na již sedmnáctém FOR KIDS se mohou návštěvníci výstaviště PVA EXPO PRAHA těšit na novou podobu veletrhu:

  • Širší zacílení: nastávající rodiče, domácnosti s novorozenci, kojenci, batolaty, předškoláky, školáky i dospívajícími dětmi
  • Širší škála sortimentu: velké množství potřeb pro děti, kočárky a autosedačky, oblečení, odrážedla, koloběžky, tříkolky a kola, houpačky, hračky a hry, naučná i zábavná literatura pro všechny věkové skupiny dětí, nábytek do dětského pokojíčku
  • Větší výstavní plocha 
  • Větší množství vystavovatelů a návštěvníků znamená více nových obchodních partnerů a uzavřených smluv
  • Noví partneři veletrhu

Nadcházející veletrh FOR KIDS představí tradiční, ale i méně známé značky, které přináší do oblasti hraček, her a potřeb pro děti kromě kvality také originalitu a invenci. Dále také premiérově podpoří start-upy a drobné lokální tvůrce.

Cílem veletrhu je prezentovat současné trendy a vytvořit ideální platformu pro setkávání výrobců, prodejců a dovozců se širokou veřejností. Současně je tak jedinečným místem pro získání nových informací, hledání inspirace a setkání s profesionály v oblasti hraček, her a potřeb pro děti. 

Součástí veletrhu je samozřejmě i doprovodný program pro děti.