Znáte CHYTROU OPIČKU? Na veletrhu ji poznáte osobně!


Poprvé k nám na veletrh FOR KIDS zavítá CHYTRÁ OPIČKA se svými rozvojovými a edukačními hračkami. Máte se na co těšit!

 

Jsme rodinná firma a důraz dáváme na výběr hraček nejen podle toho, jakou mají funkci z hlediska rozvoje dětí, hodně nám záleží i na tom, z čeho jsou hračky vyrobeny, jak kvalitní jsou, aby dlouho vydržely, jestli s dětmi porostou a stanou se tak součástí rodiny. Hrajeme si s nimi přece i my, rodiče. Taky nabízíme doplňkový sortiment, který k dětství neodmyslitelně patří, a to pomůcky pro kreativní tvoření a potřeby pro děti, jako například svačinové boxíky, deštníčky, batůžky na výlety nebo ortopedické podložky pro zdravé nožičky. 

 

Jsme taky rodiče, tety, strýčkové, babičky a dědečci. Nové hračky si v týmu rozdělíme, rozbalíme a testujeme spolu s našimi rodinami. Fotografie a videa se snažíme sdílet na sítích nebo našem e-shopu, aby naši zákazníci měli možnost si hračku prohlédnout v akci ještě předtím, než si ji zakoupí. Taky nás zákazníci můžou kdykoliv kontaktovat a požádat o radu nebo detailnější informace.

 

Chytrá opička věří, že posláním hraček a her není jen zahánět nudu. Považujeme je za milé průvodce šťastným dětstvím, které baví a dává důvod ke zdokonalování nejrůznějších dovedností a schopností. Věříme, že se z nás stáva specialista na kreativní a vzdělávací hračky. Opravdu, přesvědčte se sami!

 

A jestli se ptáte, proč Chytrá opička? Protože všechny naše děti jsou od přírody velmi zvídavé a společným hraním a zkoumáním světa se učí spoustu nových věcí.