FOR KIDS FOR KIDS
Organizátor


ABF, a.s.
Areál
PVA

Veletrh FOR KIDSThe Adventures of Hocus and Lotus

The Adventures of Hocus and Lotus, metodika akreditovaná MŠMT ČR od roku 2012, vyučujeme 5 mezinárodních jazyků (AJ, NJ, IT, ŠP, FR), 4000 lektorů po celé EU, pro děti od 1,5 roku do 10 let

Malí dinokrokové Hocus a Lotuska provázejí děti příběhy, které jim umožňují si osvojit cizí jazyk stejným způsobem jako jazyk mateřský. Výuka probíhá hravou a přirozenou formou. Děti společně s magickou lektorkou hrají divadlo, zpívají, čtou jednotlivé příběhy, dívají se na jejich zpracování v animované podobě, tvoří, malují, tancují a hrají si. Metodika se opírá o principy bilingvismu a narativní formát. V průběhu jednoho školního roku děti prožijí společně s Hocusem a Lotuskou šest dobrodružství, která jsou hudebně a vizuálně zpracována. Výuku na Praze 9 zajišťuje jazyková škola AJPRO  a na Praze 6 jazyková škola VELA. Přihlášky a více informací naleznete na našich webových stránkách www.hocus-lotus.cz.  Ukázky výuky proběhnou na pódiu,  ve vstupní hale I.

08.02.2016 13:50:43 více


Veletrh FOR KIDS - letos v hale I.

Letošní ročník jarního veletrhu pro děti FOR KIDS, se bude konat ve veletržní hale č. I. V rámci jarního veletrhu připravujeme bohatý doprovodný program, který bude navazovat na komerční plochy vystavovatelů.

Podium pro doprovodné programy najdete opět ve vstupní hale I. Sledujete naše webové stránky a facebook veletrhu, kde pro vás budeme postupně zveřejňovat novinky přihlášených vystavovatelů a informace o doprovodných programech. 

25.01.2016 12:36:49 více


2. uzávěrka pro zvýhodněné ceny

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si vám připomenout blížící se termín 2. uzávěrky přihlášek pro jarní veletrh FOR KIDS  za zvýhodněnou cenu pronájmu plochy a stavby stánku. Sleva se týká i typových expozic. Uzávěrka přihlášek za zvýhodněnou cenu je 15.1.2016. Nenechávejte své přihlášení na poslední chvíli a využijte čas na důkladnou přípravu expozice. Jsme připraveni řešit s vámi všechny otázky vaší účasti, cenu plochy se slevou, umístění, stavby stánku a vybavení. 

06.01.2016 14:31:30 více


PF 2016

Vážení vystavovatelé, návštěvníci,


děkuji za vaši přízeň a projevenou důvěru v roce 2015. Přeji vám klidné vánoční svátky a hodně spokojenosti a úspěchů do roku následujícího.


Těším se na naši společnou cestu v roce 2016. 

Tomáš Kotrč

generální ředitel ABF, a.s.


22.12.2015 12:31:00 více


Upozornění pro vystavovatele

Prohlášení společnosti ABF, a.s. k jednání EXPO Guide S.C., Fair Guide, Connect Publisher S.C.
 
Společnost ABF, a.s. potvrzuje, že nemá a v minulosti neměla s uvedenými společnostmi, které vydávají katalog hospodářských subjektů, žádné smluvní vztahy, které by se vztahovaly k prezentaci a propagaci vystavovatelů na veletrzích a výstavách. Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik těchto firem.
 
Doporučujeme, aby vystavovatelé na nabídky Expo Guide, Connect Publisher a podobných firem nereagovali.
 

Oficiálním partnerem společnosti ABF, a.s., která zpracovává katalogy a průvodce pro návštěvníky, je firma Exponex s.r.o.

 

09.12.2015 15:22:51 více


Přípravy na jarní veletrh FOR KIDS jsou v plném proudu

Jarní veletrh je ideálním místem pro představení novinek z oblasti kočárků, autosedaček, kolekcí dětské módy pro jaro a léto. Na jarním veletrhu máte jedinečnou  možnost představit novinky outdoorového vybavení pro děti pro pobyt a aktivity v přírodě, nové modely kol, koloběžek, odstrkovadel pro nejmenší včetně vybavení pro bezpečnou jízdu. Pokud jsou vaše produkty určené přímo dětem nebo jejich  rodičům usnadní život, neváhejte nás kontaktovat.
27.10.2015 14:54:03 více


Ohlédnutí za jarním souborem veletrhů FOR FAMILY 2015

Podívejte se na reportáž z jarního souboru veletrhů FOR FAMILY , který se konal v PVA EXPO Praha ve dnech 9. - 12. dubna 2015.27.10.2015 17:00:58 více
Závěrečná zpráva 2015